Uncategorized

Emre Berkün

23 Mayıs 1976 İstanbul doğumlu Emre Berkün, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Hafif Batı Müziği bölümünde müzik eğitimini tamamladı.

1993 yılından itibaren çeşitli projelerde profesyonel müzik hayatına devam eden Emre Berkün, 2008 yılı Kasım ayında ‘Kayıp’ şarkısına çekmiş olduğu klibiyle solo kariyerine ilk adımını attı. Daha sonrasında kendi şarkılarına çekmiş olduğu 6 kliple birlikte müzik kanallarında ve sosyal paylaşım sitelerinde adından sıkça söz ettiren Emre Berkün, şarkılarını ‘Yeniden Doğuş’ adını vermiş olduğu albümünde bir araya getiriyor.

Yusuf Sağlamlar ile Emre Berkün’ün prodüktorlüğünü birlikte üstlendiği, 11 parçadan oluşan ‘Yeniden Doğuş’ İMM MÜZİK etiketiyle raflardaki yerini alıyor. ‘Yeniden Doğuş’ albümündeki şarkıların düzenlemeleri Yusuf Sağlamlar ve Serhan Kandemir, albüm fotoğrafları ise Uluslararası Ödüllü Fotoğraf Sanatçısı Deniz Nida Şener imzası taşıyor.

‘Yeniden Doğuş’ albümünün ilk video klibi , Emre Berkün ve Deniz Nida Şener yönetmenliğinde ‘İzi Kaldı’ şarkısına çekildi.

Yeniden Doğuş (2011)
Sonsuzluk
İzi Kaldı
Yeniden Doğuş
Uzay
Anlamadım
Reklamlar
Sen Gidersen
Gerek Yok Git
Olmazların Parkı
Sarıl Bana
Kayıp

Author


AvatarAvatar